Lifting twarzy i odmładzanie konturów

Z upływem lat grawitacja sprawia,  że tłuszcz, mięśnie i skóra w naszej twarzy migruje w kierunku jej dolnych partii. Kontury robią się mniej wyraźne, skóra zaczyna obwisać, robią się tzw. chomiki, głębokie bruzdy na środku policzka (malar bags), pogłębia się dolina łez, krągłość policzka opada, czy tworzą się worki pod oczami. Od nosa ku ustom zaczynają pogłębiać się bruzdy nosowo-wargowe, przez co usta zaczynają zakrzywiać się w dół tworząc tzw. podkówkę. Pod brodą zaczyna gromadzić się tłuszcz tworząc tzw. drugi podbródek

Wszystkie te syndromy zaczynają się pojawiać na początku 30-tki i stopniowo pogarszają z wiekiem. Chirurgia plastyczna czy medycyna estetyczna prześcigają się w dostarczaniu nam rozwiązań. Niestety zabiegi są często bardzo bolesne, wymagają rekonwalescencji i pozostawania w domu a efekty często nie są takie, jakbyśmy chciały. Nawet bardzo inwazyjne i drogie zabiegi rzadko dają widoczny trwały efekt. A do tego skutki uboczne nieudanych zabiegów mogą być bardzo nieprzyjemne – od trwałych uszkodzeń zdrowia do tych wizualnych, jak wypchana kwadratowa twarz (nadmiar wypełniaczy) brak mimiki (botoks, nici), poparzenia (źle wykonane lasery frakcyjne) itp.

Dlatego własnie proponujemy Wam nieco inną strategię. 

Lifting twarzy za pomocą masażu

Nasze pojedyncze zabiegi pomogą wam przygotować się do ważnych dni jak wesela, imprezy czy spotkania. Jednorazowy silny masaż powoduje gwałtowne dotlenienie i ukrwienie tkanek, wygładza zmarszczki i daje natychmiastowy efekt liftingu. Specjalistyczna maska nałożona bezpośrednio na pobudzoną i pracującą skórę potęguje efekt.

Seria zabiegów powoduje, że twarz stopniowo od zabiegu do zabiegu unosi się i regeneruje – jest lepiej dotleniona i napięta, skuteczniej produkuje kolagen. Głębokie zmarszczki są płytsze a drobne znikają.  Efekt utrzymuje się dłużej i można go podtrzymywać robiąc zabieg raz na 2-4 tyg. Efekt serii jest porównywalny do zabiegów osoczem bogatopłytkowym czy mezoterapii natomiast nie chodzimy ze śladami po zastrzykach i posiniaczone – można wyjść po zabiegu na ulicę bez obaw.  Nie ma też skutków ubocznych i bez obaw możemy go wykonać również w lecie.

lifting twarzy Sopot

W celu zniwelowania tych syndromów starzenia polecamy 2 etapową sesję zawierającą:

 • nieinwazyjny lifting twarzy masażem podciśnieniowym
 • silnie nawilżającą i odżywiającą maskę dobraną do wieku i potrzeb

Czas trwania zabiegu około 1 h

JAKICH EFEKTÓW MOŻNA OCZEKIWAĆ PO ZABIEGU?

 • efekt wymodelowania konturów twarzy
 • wyszczuplenie dolnej części twarzy
 • redukcja chomików i bruzd na policzkach
 • poprawa napięcia i jakości skóry
 • uniesienie całego owalu 
 • silne dotlenienie tkanek i zmuszenie ich do samodzielnej regeneracji (działanie jeszcze kilka dni od zabiegu)

Cena:

 • 1 sesja z maską – 199 zł (169 zł bez maski)
 • pakiet 5 sesji z maską- 899 zł
 • pakiet 10 sesji z maską – 1799 zł