Opalanie natryskowe, piękna opalenizna bez ryzyka.

Piękna opalenizna, czy można ją mieć bez ryzyka dla skóry?

Piękna złota lub brązowa skóra lepiej prezentuje się w białych i kolorowych, letnich ubraniach niż blada i poszarzała. Pasuje do wieczorowych sukni, na specjalne okazje. Zakrywa nierówności skóry, sprawia, że wyglądamy szczuplej, kojarzy się z wakacjami. Zęby wydają się bielsze, uśmiech bardziej promienny.

Niestety ostatnio naturalna opalenizna uzyskana na słońcu lub w solarium stała się symbolem lekkomyślności i braku dbania o swoje zdrowie i urodę. Bo mimo, że wygląda efektownie – jest reakcją obronną skóry na szkodliwe promieniowanie UV. Wiele badań wykazało, że opalanie nie tylko przyspiesza starzenie się skóry, wysusza ją i pozbawia elastyczności i jędrności – ale przede wszystkim znacząco zwiększa ryzyko zachorowania na nowotwory.

Co zrobić, gdy jednak uwielbiamy siebie w wersji letniej złoto -brązowej, ale nie chcemy ryzykować? Albo gdy nasza skóra opala się wyłącznie na czerwono a potem schodzi?

Czym jest opalanie natryskowe?

To specjalistyczny rodzaj samoopalacza.

Fake Bake to profesjonalny preparat samoopalający z naturalnych składników, jest bezpieczny nawet dla kobiet w ciąży i daje spektakularną brązową opaleniznę. Nie zostawia smug, zacieków jest nałożony równomiernie przez ekspertkę na całe ciało.

Jak wygląda zabieg opalania natryskowego?

Najpierw ustalamy, jaki odcień byłby dla Ciebie najlepszy.

Zabieg wykonujemy w jednorazowych stringach lub twoim bikini czy bieliźnie. (wszystkie ślady spiorą się bez problemu)

Zapraszamy Cię do kapsuły Fake Bake, a ekspertka za pomocą specjalnego pistoletu nanosi preparat w postaci brązowej mgiełki. W trakcie opalania prosi Cię o podnoszenie rąk, ustawiania się bokiem itd., żeby każde miejsce było równo i ładnie pokryte.

Po zakończeniu musisz założyć luźne ubrania, które będziesz nosić przez kilka godzin.

Może też zostawiać ślady na ubraniu (spieralne). Gdy czas minie, spłukujesz się bardzo dokładnie pod prysznicem i już. Gratulujemy ! Wyglądasz ,jak po wakacjach w ciepłych krajach. 😊

Opalanie natryskowe ile się utrzymuje?

Efekt utrzymuje się około 7 dni. Najszybciej schodzi z twarzy, gdyż najczęściej ją myjemy. Jeśli skóra jest dobrze przygotowana do zabiegu i mocno nawilżana po efekt może przetrwać nawet do 10 dni.

Opalenizna pokrywa tylko wierzchnią warstwę skóry. Razem ze złuszczaniem się naskórka zaczyna schodzić.

Korzystanie z basenów, kąpiele w morzu, sauna – wszystko, gdzie mamy kontakt z wodą lub się pocimy skraca efekt.

Czy opalanie natryskowe brudzi?

Jeżeli dokładnie się spłuczemy po zabiegu to nie powinno brudzić. Jednak, złuszczający się naskórek w brązowym kolorze może pozostawać na ubraniach, szczególnie po kilku dniach. Zabrudzenie powstałe w ten sposób są w przypadku Fake Bake są całkowicie spieralne.

Czy opalanie natryskowe mogą robić osoby z jasną karnacją?

Tak! Efekt jest przepiękny. Nawet jeśli nigdy w życiu nie byłaś opalona – teraz możesz spróbować. Rezultat Cię zaskoczy 😊 Już po pierwszym razie możesz być brązowa. Lepiej jednak podejść rozsądnie i zacząć od jaśniejszych odcieni, żeby nie czuć się nieswojo.

Opalanie natryskowe przed ślubem?

Przed ważnymi okazjami, takimi jak ślub zalecamy wykonanie próby około 3 tyg. wcześniej, żeby sprawdzić, jak będziesz wyglądać i się czuć.

opalanie natryskowe gdansk
pytania o opalanie natryskowe
ujędrnianie pośladków Sopot
ujędrnianie pośladków Sopot