GUAM i body wrap - numer 1 na cellulit

Czym jest cellulit?

Każda z nas, toczy nierówną walkę z własnym ciałem, aby zawsze wyglądać pięknie i młodo. Nasz największy wróg? Zdecydowanie cellulit, czyli właściwie co? Lekarze opisują go jako efekt nierównomiernego rozłożenia komórek tłuszczowych, w których mogą odkładać się toksyny i  produkty przemiany materii. Ten irytujący problem dotyka niezależnie od wieku, czy rozmiaru ubrania, jaki nosimy.

Kliknij by przeczytać więcej o cellulicie.

 

Jak zwalczyć cellulit?

Jak stosować kosmetyki Guam?

Zdecydowanie najlepsze efekty widać, gdy połączymy kosmetyk z metodą body wrapping. Nanosimy kosmetyk na wszystkie miejsca objęte cellulitem, następnie owijamy się folią, rozsiadamy wygodnie w fotelu i relaksujemy się chwilą (około 45 minutową) spokoju. W tym czasie nasza skóra ciężko pracuje nad idealnym wyglądem.
Oczywiście w naszym kobiecym życiu nie może być za łatwo, dlatego trzeba przygotować się na lekkie pieczenie po nałożeniu produktu. Na szczęście trwa to tylko chwilę, a jak nie my to wytrzymamy, to kto?

 

Jaki efekt daje stosowanie Guam?

Po spłukaniu maski pierwsze efekty widać natychmiast i są one piorunujące. Błoto Guam oczyszcza nasz organizm z toksyn, nawilża skórę czyniąc ją bardziej jędrną i elastyczną, ma działanie tonizujące.
A co najważniejsze- redukuję tkankę tłuszczową i zwalcza cellulit oraz zapobiega powstawaniu nowego. Już kilka zabiegów może doprowadzić do całkowitego pozbycia się uciążliwego defektu, ale nie należy zapominać o regularnym powtarzaniu całego procesu.
Zabieg jest znakomitym uzupełnieniem ćwiczeń i diety w walce o szybką poprawę wyglądu naszej skóry. Doskonale, jeśli możemy po zabiegu skorzystać z sauny, która dodatkowo wypoci z nas resztki toksyn.

Zobacz też: 

Redukcja cellulitu

Body Shape Garden Sopot zabieg na cellulit
Mud treatment mask for body care.
ujędrnianie pośladków Sopot
ujędrnianie pośladków Sopot
Marks on the women's buttocks, waist and legs before plastic surgery. The concept of plastic surgery