Wyszczuplanie przez owijanie czyli bandaże Arosha

Czym jest Arosha?

Arosha Gdańsk

Arosha Aesthetic Science to włoski zespół naukowców, kosmetologów i dermatologów, specjalizujący się w tworzeniu innowacyjnych produktów do pielęgnacji skóry. Na bieżąco wykorzystują postęp nauki do tworzenia nowych rozwiązań, aby pomóc swoim klientom cieszyć się zdrową i piękną skórą. Po latach badań, rozwoju i doskonalenia w dziedzinie „body wrapping”, stali się europejskim liderem w produkcji nasączonych bandaży do owijania ciała. To włoska jakość, która pozwala uzyskać widoczne rezultaty już po pierwszym zabiegu.

System technologii owijania

Okłady zostały połączone w określone programy, które dostosowujemy do wymagań klientek,  w celu wyeliminowania ich problemów i niedoskonałości skóry. Całkowity czas zabiegu nie przekracza 1 godziny i nie wymaga użycia prysznica. Połączenie z urządzeniami takimi jak Icoone Laser, pozwala na intensyfikację efektów zabiegowych.

Na jakie problemy?

Cellulit wodny i obrzęki – wyjątkowa kombinacja aktywnych składników do walki z cellulitem obrzękowym, niweluje podstawowe przyczyny jego powstawania, takie jak  rozszerzenie naczyń krwionośnych i zatrzymanie płynów

Cellulit włóknisty – połączenie różnych składników w celu rozwiązania problemów  z nawet najbardziej zaawansowanym cellulitem włóknistym, działają przeciwstawnie na rosnący rozmiar adipocytów (komórek tłuszczowych) i deformację włókien kolagenowych, które są odpowiedzialne za pojawienie się guzków na skórze.

Utrata jędrności skóry (m.in. po odchudzaniu,  okresie ciąży i karmienia piersią)- mieszanka składników działa synergicznie, powodując tworzenie nowych włókien kolagenowych. Liftinguje, modeluje sylwetkę, nadaje skórze sprężystości i nawilża, zmniejsza widoczność rozstępów.

Jak wygląda zabieg?

Etap 1 – Brushing – suchy peeling

Szczotkowanie odbywa się specjalnie do tego przeznaczoną szczotką wykonaną z włókien roślinnych. Jest to bardzo stara technika, stymulująca mikrokrążenie, zakończenia nerwowe i układ limfatyczny. Kilka minut codziennego masażu zapewnia wspaniałe rezultaty, zdrowie i dobre samopoczucie.

Etap 2 – peeling kwasem glikolowym oraz wmasowanie w skórę ampułki aktywnych składników

Kwas glikolowy – nie ma koloru ani zapachu, jest dobrze rozpuszczalny w wodzie oraz jest świetnym produktem złuszczającym. Można go sklasyfikować jako produkt naturalny, ponieważ jest uzyskiwany z owoców (ananasa, trzciny cukrowej, buraków cukrowych, niedojrzałych winogron i melona). Znacząco zwiększa absorpcję aktywnych składników.

Etap 3 – wyszczuplanie przez owijanie

Owijamy wybrane partie ciała bandażami nasączonymi odpowiednio dobranymi substancjami aktywnymi. Na tym etapie proponujemy Paniom skorzystanie z sauny infrared. Dzięki takiemu połączeniu, składniki aktywne lepiej i szybciej wnikają w głąb skóry. Jesteśmy jedynym autoryzowanym salonem kosmetycznym w Trójmieście, w którym mają Panie taką możliwość.

Etap 4 – Po 30 minutach przechodzimy do wykończenia zabiegu poprzez wmasowanie silnego kremu antycellulitowo-drenującego.

Cały zabieg jest bardzo przyjemny, ale przede wszystkim skuteczny. Dowodem jego skuteczności są pomiary, które wykonujemy przed i po zabiegu.  Już po pierwszej wizycie zauważysz utratę kilku centymetrów w obwodach ciała.  Zaleca się wykonanie serii 8 zabiegów w odstępach tygodniowych, aby efekt utrzymał się dłużej.

Przyjdź i przekonaj się na własnej skórze, jak działa AROSHA!